Right Menu - Home Anasayfa
Right Menu - Sitemap Site Haritası
Right Menu - Contact Us Bize Ulaşın
Right Menu - Bookmark 'Favorilerim'e Ekle
Right Menu - Print Yazdır
 
medihis nedir
MEDİHİS NEDİR?

Yaşayan, konuşan ve her an yanınızda olan tıbbi arşiviniz...

Medihis,  üyelerinin, mevcut laboratuvar testlerini, görüntülemelerini (Röntgen, tomografi, endoskopi, ultrason vb.), sağlık geçmişine ilişkin detaylı bilgileri (geçirilen önemli rahatsızlıklar, alerjiler, kullanılan ilaçlar, genetik geçmişi v.b) organize bir şekilde dünyanın her yerinden, her an ulaşılabilir kılmak için, çok yüksek güvenlik standartları ile hazırlanmış bir sağlık veri bankası hizmetidir.

Medihis, tıbbi verilerin, referans değerlerle ve/veya birbirleriyle karşılastırmalı ve kolay anlaşılır grafiklerle takibine olanak verir. Bu fonksiyonuyla medihis kişilerin karşılaşılabilecek ciddi sağlık sorunlarının erken habercisi olmakla kalmaz, tedavi sürecinin takibini de kolaylaştırır. Arzu eden üyelerimiz, yıllık check-up içeren paketimizi tercih ederek Medicopin.com’in uzman endokronolojistlerinin yapacağı düzenli değerlendirmelerle de sağlık durumlarını takip edebilirler.

Üyelerimizin sistemimizde bulunan sağlık verileri,  dünyanın herhangi bir  yerinde ve herhangi bir zamanda yaşanabilecek acil durumlarda müdahale edecek olan doktorların ihtiyaç duyabilecekleri, hayati önem taşıyan, her türlü tıbbi bilgiyi içerir.

Medicopin.com 'un medihis hizmetinden aile üyeliği şeklinde faydalananlar, mevcut ve/veya muhtemel genetik riskleri kontrol altında tutma, sistemden gelecek uyarılar ile önemsenmesi gereken değişikliklerden haberdar olma imkânına sahip olurlar.