Right Menu - Home Anasayfa
Right Menu - Sitemap Site Haritası
Right Menu - Contact Us Bize Ulaşın
Right Menu - Bookmark 'Favorilerim'e Ekle
Right Menu - Print Yazdır
 
medicopin.com
MEDİCOPİN.COM

Medicopin.com'a hoşgeldiniz,

Medicopin.com, adını sağlık alanında fikir almak anlamına gelen İngilizce "Medical Opinion" ifadesinden almıştır.

Medicopin.com, bireylerin sağlık alanında yaşadıkları sorunların çözümüne yardımcı olmak ve bu alanda bilginin her seviyede etkin paylaşımını kolaylaştırmak adına çalışmalarını yürüten küresel bir tıbbi hizmet kuruluşudur.

Medicopin.com, alanlarında dünyaca kabul görmüş uzman doktorları ve kullandığı üstün teknolojileriyle, altı  ayrı dilde hizmet veren dünyanın İLK ve TEK ONLİNE HASTANESİ’ dir.

Medicopin.com, sizlere, Medicopin hizmeti ile mekan sorununu tümüyle ortadan kaldırarak bulunduğunuz yerden ülkeler arası tıbbi yardım alma imkânını sunar. Ayrıca, Medihis hizmeti ile de üyelerine bütün tıbbi test ve görüntüleme sonuçlarını 7/24 ve her yerden ulaşılır kılar. Öte yandan sağladığı karşılaştırmalı tablolar ve aşırı değişiklik gösteren değerleri için göndereceği uyarılarla muhtemel önemli sorunların erken habercisi olur.

Medicopin.com, sorununuzun çözümünü sizin adınıza dünyanın en saygın sağlık merkezlerinde arayan, hasta ve hasta yakınının içinde bulunduğu psikolojiyi anlayan, sizin için düşünen; eğitimli, tecrübeli, saygın ve güvenilir bir dostunuzdur.

* Medicopin.com’un online hizmetleri lokal doktorunuzun yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. 

* Medicopin.com New York merkezli bir şirket olup bütün hizmet alanlarında fedaral ve yerel yasalarla belirlenmiş zorunlulukları yerine getirir

* Medicopin.com herhangi bir medikal kurum veya kuruluşa bağlı değildir.