Right Menu - Home Anasayfa
Right Menu - Sitemap Site Haritası
Right Menu - Contact Us Bize Ulaşın
Right Menu - Bookmark 'Favorilerim'e Ekle
Right Menu - Print Yazdır
 
kardiyoloji
KARDİYOLOJİ

Kardiyoloji kliniğimize hoş geldiniz,

Eşsiz teknolojik özelliklerle donatılmış medicopin servisimizden yararlanarak dünyanın önde gelen kardiyolojistlerine, seyahate gerek kalmaksızın, ulaşmak üzeresiniz.

Kardiyoloji kliniğimizde görev yapan uzmanlarımız, tüm dünya hastanelerinden kendilerine yönlendirilmekte olan karmaşık, zor ve nadir görülen vakaların tedavisini üstlenen yetkin isimlerdir.

Uzman doktorlarımız doldurmuş olduğunuz formlarla sağlık durumunuz hakkında  elde ettikleri detaylı bilgileri ve tanı testlerinizi inceledikten sonra durumunuza ilişkin değerlendirmelerini, tedavi alternatiflerinizi ve bu doğrultuda kendi tavsiyelerini sizlere adınıza düzenlenmiş bir video kaydı ile ulaştıracaklardır. Tercih etmeniz halinde, Medicopin.com üzerinden doktorlarımızla görüntülü görüşme yapma imkanınız da mevcuttur. Her iki seçenek içinde ilerleyen basamaklarda doldurmanız istenecek formların mümkün olan en doğru ve güncel bilgileri içerdiğinden lütfen emin olunuz. Herhangi bir eksik bilgi veya oluşabilecek en ufak bir tereddüt anında uzmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Medicopin.com’un dünyaca kabul görmüş uzman kardiyolojistleri sizlere sadece en gelişmiş tanı metodlarını ve en modern tedavi alternatiflerini sunmakla kalmaz bütün hastaları için modern tıbbın güçlü silahları olan erken teşhis ve koruyucu hekimliği de etkin şekilde kullanırlar.

Kardiyoloji kliniğimizden yararlanan üyelerimiz sağlık durumları ve tedavi alternatifleri hakkında en güvenilir kaynaklardan fikir almış olmanın huzuru ile seçimlerini yaparlar.

Kardiyoloji kliniğimizin tıbbi görüş sağladığı sağlık sorunlarından bazıları aşağıda sıralanmıştır;

  • Koroner kalp hastalıkları
  • Kalp yetmezlikleri
  • Aritmiler
  • Kalp kapak hastalıkları
  • Kalp kası hastalıkları
  • Periferik damar hastalıkları

Teknolojinin olanaklarını modern tıbbın hizmetine sunan medicopin ile yepyeni bir deneyime hazır mısınız? Güvenilir ve güncel bilgi sadece birkaç adım uzakta ulaşmak için tıklayınız.