Right Menu - Home Anasayfa
Right Menu - Sitemap Site Haritası
Right Menu - Contact Us Bize Ulaşın
Right Menu - Bookmark 'Favorilerim'e Ekle
Right Menu - Print Yazdır
 
gastroenteroloji, hepatoloji
GASTROENTEROLOJİ & HEPATOLOJİ

Gastroenteroloji ve hepatoloji kliniğimize hoş geldiniz,

Eşsiz teknolojik özelliklerle donatılmış medicopin servisimizden yararlanarak dünyanın önde gelen gastroenterolog ve hepatologlarına, seyahate gerek kalmaksızın, ulaşmak üzeresiniz.

Gastroenteroloji ve hepatoloji kliniğimizde görev yapan uzmanlarımız tüm dünya hastanelerinden kendilerine yönlendirilmekte olan karmaşık, zor ve nadir görülen vakaların tedavisini üstlenen yetkin isimlerdir.

Uzman doktorlarımız doldurmuş olduğunuz formlarla sağlık durumunuz hakkında  elde ettikleri detaylı bilgileri ve tanı testlerinizi inceledikten sonra durumunuza ilişkin değerlendirmelerini, tedavi alternatiflerinizi ve bu doğrultuda kendi tavsiyelerini, sizlere, adınıza düzenlenmiş bir video kaydı ile ulaştıracaklardır. Tercih etmeniz halinde, Medicopin.com üzerinden doktorlarımızla görüntülü görüşme yapma imkanınız da mevcuttur. Her iki seçenek içinde ilerleyen basamaklarda doldurmanız istenen formların mümkün olan en doğru ve güncel bilgileri içerdiğinden lütfen emin olunuz. Herhangi bir eksik bilgi veya oluşabilecek en ufak bir tereddüt anında uzmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Medicopin.com’un dünyaca kabul görmüş uzman gastroenterolog & hepatologları sizlere sadece en gelişmiş tanı metodlarını ve en modern tedavi alternatiflerini sunmakla kalmaz bütün hastaları için modern tıbbın güçlü silahları olan erken teşhis ve koruyucu hekimliği de etkin şekilde kullanırlar.
Gastroenteroloji ve hepatoloji kliniğimizden yararlanan üyelerimiz, sağlık durumları ve tedavi alternatifleri hakkında en güvenilir kaynaklardan fikir almış olmanın huzuru ile seçimlerini yaparlar.

Gastroenteroloji ve hepatoloji kliniğimizin tıbbi görüş sağladığı sağlık sorunlarından bazıları aşağıda sıralanmıştır;

  • Yemek borusu hastalıkları (Reflü, kanser, yutma güçlüğü, ülser v.b.)
  • Mide hastalıkları (Kanser, ülseri v.b.)
  • Pankreas hastalıkları (İltihab, taş, kanser v.b.)
  • Karaciğer hastalıkları (Hepatit, siroz, yağlanma, nakil v.b.)
  • Bağırsak hastalıkları (İltihab, kanser, polip v.b.)

Teknolojinin olanaklarını modern tıbbın hizmetine sunan medicopin ile yepyeni bir deneyime hazır mısınız? Güvenilir ve güncel bilgi sadece birkaç adım uzakta ulaşmak için tıklayınız.