Right Menu - Home Anasayfa
Right Menu - Sitemap Site Haritası
Right Menu - Contact Us Bize Ulaşın
Right Menu - Bookmark 'Favorilerim'e Ekle
Right Menu - Print Yazdır
 
göğüs hastalıkları
GÖĞÜS HASTALIKLARI

Göğüs hastalıkları kliniğimize hoş geldiniz,

Eşsiz teknolojik özelliklerle donatılmış medicopin servisimizden yararlanarak dünyanın önde gelen göğüs hastalıkları uzmanlarına, seyahate gerek kalmaksızın, ulaşmak üzeresiniz.

Göğüs hastalıkları kliniğimizde görev yapan uzmanlarımız tüm dünya hastanelerinden kendilerine yönlendirilmekte olan karmaşık, zor ve nadir görülen vakaların tedavisini üstlenen yetkin isimlerdir.

Uzman doktorlarımız doldurmuş olduğunuz formlarla sağlık durumunuz hakkında  elde ettikleri detaylı bilgileri ve tanı testlerinizi inceledikten sonra durumunuza ilişkin değerlendirmelerini, tedavi alternatiflerinizi ve bu doğrultuda kendi tavsiyelerini, sizlere, adınıza düzenlenmiş bir video kaydı ile ulaştıracaklardır. Tercih etmeniz halinde, Medicopin.com üzerinden doktorlarımızla görüntülü görüşme yapma imkanınız da mevcuttur. Her iki seçenek içinde ilerleyen basamaklarda doldurmanız istenen formların mümkün olan en doğru ve güncel bilgileri içerdiğinden lütfen emin olunuz. Herhangi bir eksik bilgi veya oluşabilecek en ufak bir tereddüt anında uzmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Medicopin.com’un dünyaca kabul görmüş göğüs hastalıkları uzmanları sizlere sadece en gelişmiş tanı metodlarını ve en modern tedavi alternatiflerini sunmakla kalmaz bütün hastaları için modern tıbbın güçlü silahları olan erken teşhis ve koruyucu hekimliği de etkin şekilde kullanırlar.
Göğüs hastalıkları kliniğimizden yararlanan üyelerimiz, sağlık durumları ve tedavi alternatifleri hakkında en güvenilir kaynaklardan fikir almış olmanın huzuru ile seçimlerini yaparlar.

Göğüs hastalıkları kliniğimizin tıbbi görüş sağladığı sağlık sorunlarından bazıları aşağıda sıralanmıştır;

  • Solunum bozuklukları (Nefes darlığı,  uyku apnesi, astım v.b.)
  • Göğüs kafesi içi kitleler (Akciğer, mediastinel, göğüs duvarı, akciğer zarı kanseri v.b.)
  • Göğüs kafesi içi iltihaplanmaları (Tüberküloz, zaatürre, pnömotoraks v.b.)
  • Kronik obstruktif akciğer hastalığı (KOAH ) (Amfizem ve kronik bronşit v.b.)

Teknolojinin olanaklarını modern tıbbın hizmetine sunan medicopin ile yepyeni bir deneyime hazır mısınız? Güvenilir ve güncel bilgi sadece birkaç adım uzakta ulaşmak için tıklayınız.