Right Menu - Home Anasayfa
Right Menu - Sitemap Site Haritası
Right Menu - Contact Us Bize Ulaşın
Right Menu - Bookmark 'Favorilerim'e Ekle
Right Menu - Print Yazdır
 
kulak, burun, boğaz
KULAK BURUN BOĞAZ

Kulak, burun, boğaz kliniğimize hoş geldiniz,

Eşsiz teknolojik özelliklerle donatılmış medicopin servisimizden yararlanarak dünyanın önde gelen kulak burun, boğaz, uzmanlarına, seyahate gerek kalmaksızın, ulaşmak üzeresiniz.

Kulak burun boğaz kliniğimizde görev yapan uzmanlarımız tüm dünya hastanelerinden kendilerine yönlendirilmekte olan karmaşık, zor ve nadir görülen vakaların tedavisini üstlenen yetkin isimlerdir.

Uzman doktorlarımız doldurmuş olduğunuz formlarla sağlık durumunuz hakkında  elde ettikleri detaylı bilgileri ve tanı testlerinizi inceledikten sonra durumunuza ilişkin değerlendirmelerini, tedavi alternatiflerinizi ve bu doğrultuda kendi tavsiyelerini, sizlere, adınıza düzenlenmiş bir video kaydı ile ulaştıracaklardır. Tercih etmeniz halinde, Medicopin.com üzerinden doktorlarımızla görüntülü görüşme yapma imkanınız da mevcuttur. Her iki seçenek içinde ilerleyen basamaklarda doldurmanız istenen formların mümkün olan en doğru ve güncel bilgileri içerdiğinden lütfen emin olunuz. Herhangi bir eksik bilgi veya oluşabilecek en ufak bir tereddüt anında uzmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Medicopin.com’un dünyaca kabul görmüş kulak, burun, boğaz uzmanları sizlere sadece en gelişmiş tanı metodlarını ve en modern tedavi alternatiflerini sunmakla kalmaz bütün hastaları için modern tıbbın güçlü silahları olan erken teşhis ve koruyucu hekimliği de etkin şekilde kullanırlar.

KBB kliniğimizden yararlanan üyelerimiz sağlık durumları ve tedavi alternatifleri hakkında en güvenilir kaynaklardan fikir almış olmanın huzuru ile seçimlerini yaparlar.

KBB kliniğimizin tıbbi görüş sağladığı sağlık sorunlarından bazıları aşağıda sıralanmıştır;

  • Baş ve boyun kitleleri (Kanser v.b. )
  • Yüz sinir paralizisi
  • Sinüs iltihapları
  • İşitme kaybı
  • Uyku apnesi 

Teknolojinin olanaklarını modern tıbbın hizmetine sunan medicopin ile yepyeni bir deneyime hazır mısınız? Güvenilir ve güncel bilgi sadece birkaç adım uzakta ulaşmak için tıklayınız.